Новости

 
10 декабря 2019

АІС починає продажі KIA RIO з пробігом, імпортовані з Кореї!

У торговельній мережі АІС стартував продаж KIA Rio з пробігом. Покупцям пропонується на вибір автомобілі в хорошому або відмінному стані 2012-2015 років випуску, з пробігом від 45-90 тис. км, бензиновими 1.4 л. або 1.6 л. двигунами і автоматичною трансмісією. Вартість стартує від $ 8900 (211 000 тис.грн.)*. Автомобілі вже розмитнені та доступні до покупки.

KIA Rio - практичний і компактний передньопривідний автомобіль малого класу. Авто виглядає стильно, сучасно і відмінно підійде для жителів мегаполісів. KIA Rio відрізняється одним з найбільш просторих салонів у своєму класі, містким багажником, відмінною якістю збірки та помірною ціною. Це простий у керуванні і безпечний автомобіль. Модель відповідає всім останнім тенденціям автомобілебудівної галузі та неодноразово отримувала нагороди за такі характеристики, як комфорт, співвідношення ціна-якість та функціональність.

Відзначимо, що Група компаній АІС закуповує старі автомобілі тільки у офіційних представників заводів-виробників в хорошому та відмінному стані. Автомобілі мають загальну агрегатную і кузовну базу з аналогами в ЄС і Україні, що суттєво спростить для майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

З переваг придбання автомобіля з пробігом в АІС можна виділити можливість покупки в кредит, лізинг **, а також в трейд-ін. Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, що зараз в торговій мережі АІС, можна придбати б/у автомобілі, імпортовані з Кореї та США в Кредит на акційних умовах ***:
- ставка річних у гривні від 10,99%; ***
- перший внесок за все від 10%;
- термін кредитування збільшений до 7 років;
- кредитування проводиться в гривні без валютних обмовок;
- немає ніяких разових або щомісячних комісій;
- немає обмежень по пробігу або року випуску автомобіля;
- немає необхідності нотаріального оформлення договору.

Також, відзначимо, що до покупки також доступні інші бренди і моделі авто з Південної Кореї: Kia Picanto, Hyundai Santa FE, Hyundai Elantra, Hyundai ix35 / Tucson. Крім того до покупки доступні такі бренди і моделі авто з США як: Volkswagen Jetta, Chevrolet Cruze, Mazda 6, Ford Focus, Ford Escape.

Загальний склад пропонованих автомобілів один з найбільших в Україні і перевищує 150 од.

Усі пропоновані до покупки автомобілі доступні для тест-драйву!

Нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade також доступна послуга купівлі б/у авто з США на замовлення клієнта.

Більше інформації про пропоновані автомобілі з пробігом на сайті www.autotrade.com.ua.

Придбати автомобілі з Кореї або США можна на сайті AIS AutoTrade, чи відвідавши торговий центр AIS Autotrade в м. Киев, проспект Степана Бандери, 26-В (напрямок від метро Почайна / колишня Петрівка / в бік Північного / колишній Московський / моста, поруч з торговим центром METRO) або в одному з міст присутності торгової мережі АІС.

Зробити індивідуальне замовлення на покупку авто з США можна на сайті https://import.autotrade.com.ua.

Додаткову інформацію можна також отримати на інформаційній лінії 0 800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів українських операторів зв'язку).

* Вказана мінімальна ціна за одиницю товару за станом на 09 грудня 2019 року! Залежно від обраного автомобіля ціни можуть відрізнятися відповідно до року випуску, пробігу та комплектації. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі. Для отримання повної інформації звертайтеся до продавця.
** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.
*** Акційна кредитна пропозиція з купівлі автомобілів з пробігом з США і Кореї діє з 07.10.2019р. по 31.12.2019р. в торговельній мережі АІС по всій Україні та поширюється на весь склад пропонованих автомобілів. Обов'язково страхується цивільна відповідальність і КАСКО за тарифом 5% (5,5% для Києва і Київської області). Кредитує АТ «КБ ГЛОБУС», Ліцензія № 240, видана НБУ 21.01.2019 р

 
 
 
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка